O nás

Nápad na založení Slunečnice přišel téměř před 20 lety, kdy nám v Plzni chyběla možnost najíst se kvalitně,
zdravě a s určitou originalitou a pestrostí. A tak jsme začali s budováním. Důležité je pro nás i prostředí , ve kterém samy jíme, tak jsme i pro vás chtěli to nejlepší – vkusný a zároveň příjemný prostor, kde se budete cítit jako doma a kam se budete rádi vracet.

3.3.2003 – to byl dlouho očekávaný a datem i trochu mystický den otevření přízemní části našeho rodinného bistra. V této části si zákazníci vybírají pokrmy především očima , mohou si ukázat, na co mají chuť a toho se jim také dostane. Na výběr toho je hodně, od čerstvých šťáv, salátů a plněných sendvičů až po jídla veganská, vegetariánská a nechybí ani pokrmy z ryb a drůbežího masa. Po sedmi letech jsme Slunečnici rozšířili o první patro, kde se hosté mohou naobědvat ve větším klidu a po obědě posedět u kávy s u nás pečeným zákuskem nebo u skleničky dobrého vína.

Přírodní hliněné omítky s příměsí bylin dotváří ve Slunečnici nezaměnitelnou atmosféru a udržují přirozené klima.

Protože nás jídlo baví, tak nechybí kreativita ani při sestavování jídelníčků a zařazování stále nových zajímavých receptur.
Nezapomínáme ale ani na již tradiční oblíbená jídla našich stálých zákazníků.
Naším záměrem je nabídnout široké veřejnosti jídlo připravené s maximálním důrazem na kvalitu surovin a zároveň chutné, výživné, zdravé a finančně dostupné.

Postupem času jsem zjistila, že ke spokojenému žití nestačí jen jídlo, i když bude chutné, čerstvé a skvěle připravené.
Že je nezbytný i zdravý smysluplný pohyb a vědomý přístup k životu . A tak jsem se rozhodla, podělit se s Vámi i o tyto aktivity a naši milou Slunečnici nechat zase o trochu vyrůst. Konkrétně o pohybové studio, kde se zaměřujeme na děti a hlavně na nás ženy, abychom se cítily dobře v našich tělech a byly pořád krásné. Dále pro Vás připravujeme přednášky a semináře se zajímavými hosty, kteří by Vás mohli svým přístupem k životu inspirovat.

Rádi bychom, abyste u nás při každé návštěvě našli alespoň jednu maličkost, která Vám zpříjemní den a bude Vám lépe na těle i na duši, v čemž Vám vždy bude nápomocen náš tým.